Tynki maszynowe cementowo - wapienne


Dobranie odpowiedniego rodzaju tynku cementowo - wapiennego jest gwarancją sukcesu. Najważniejszą rzeczą w doborze rodzaju tynku jest przede wszystkim zastanowienie się jakie ma być jego główne zastosowanie. Tynki cementowo-wapienne to tradycyjna forma tynkowania, która jest bardzo popularna na rynku budowlanym.

W skład tynku cementowo-wapiennego wchodzą:


Woda

Piasek

Cement

Wapno

Dzięki pozytywnym właściwościom jakie wykazują tynki tego rodzaju, przede wszystkim wysoką przepuszczalnością pary wodnej oraz odpornością na uszkodzenia, są często wybieranym materiałem do wykończenia pomieszczeń, które szczególnie narażone są na działanie wilgoci. Dlatego też tynki cementowo - wapienne są najczęściej wybierane do zastosowania w łazienkach oraz piwnicach.

Uniwerslane tynki cementowo - wapienne


Tynki cementowo-wapienne są niezwykle uniwersalne, ponieważ jego właściwości pozwalają na zastosowanie go w przypadku ścian zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Twardy tynk cementowo-wapienny wspaniale zatrzymuje ciepło w pomieszczeniach oraz wykazuje silne właściwości tłumienia dźwięków, dlatego też główną zaletą domów wykonanych z tego materiału jest prawidłowa akustyka.

Tynkowo - tynki cementowo wapienne z Krakowa

Tynki maszynowe cementowo wapienne z Krakowa

Tynki cementowo - wapienne - nasza oferta


Profesjonalnie kładziemy tynki cementowo-wapienne najwyższej jakości. Jako fachowcy wiemy jak przygotować własny tynk tego rodzaju, natomiast w celu oszczędności czasu i stuprocentowej pewności sięgamy po gotowe mieszanki, które odnaleźć można w sklepach budowlanych. Suche mieszanki sklepowe wykazują wysoką jakość dzięki zawartości uszlachetniających dodatków. Dzięki temu położone przez nas tynki są niezwykle plastyczne i wykazują wspaniałą przyczepność do podłoża, co świadczy o gwarancji sukcesu. Tynki cementowo-wapienne kładziemy z wykorzystaniem najnowszych technologii, zatem agregatem tynkarskim. Ta metoda pozwala na ogromną oszczędność czasu oraz pewność, że zaprawa tynkarska położona zostanie w idealnie gładki sposób. Gładka powierzchnia tynkowa może być ostatecznym wykończeniem ścian lub idealnym podłożem do nakładania farby.